Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Nihan Atabay (14/10/2015 15:15)
Konu : tesekkür
Mesaj : isminizi internetten buldum. 10 senelik krem rengi koltuklarımı ilk defa size yıkattım. senelerin isinin ve kirinin çıkmayacağını düşünüyordum. Ama sayenizde koltuklarım pırıl pırıl oldu. Artık örtü kullanmadan kullanacağım koltuklarımı nasıl olsa vizyon koltuk yıkama var.
"Nihan hanım vizyon koltuk yıkama olarak izmir de bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler.Güle güle kullanmanız dileğiyle."
Editör Notu
Deniz DEĞERLİ AYDEMİR (28/09/2015 14:08)
Konu : Teşekkür ve memnuniyet
Mesaj : koltuk yikamada işini profesyonel bir şekilde yapmanın adı VİZYON verdiği randevu saatinde gelip pırıl pırıl iş teslim etti.Teşekkürler...
"Deniz bey koltuk yıkama işi için izmir de bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler.Her daim güzel ve mutlu günlerde koltuklarınızı kullanmanız dileğiyle."
Editör Notu
mehmet salih kutlu (16/09/2015 21:56)
Konu : koltuk yıkama
Mesaj : Teşekkür ederim ellerinizie sağlık umduğumdan daha kaliteli bi hizmet aldım. Daha önceleri de çok yıkattım koltuklarımı, ucuza yıkatarak kar ettiğimi düşünmüştüm
fakat aslında pahalıya yıkatmışım sanırım, çünkü verdiğim paranın karşılığını alamadığımı anladım vizyon koltuk sayesinde. Tekrar teşekkürler
"Mehmet bey izmir ilinde koltuk yıkama firması olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler.İzmirde koltuk ve yatak yıkama işlemi için sizlere her daim hizmet etmekten onur duyarız."
Editör Notu
sadettin (16/08/2015 17:34)
Konu : teşekkürler
Mesaj : tavsiye üzerine vizyon koltuk yıkamayı buldum,ilk defa evimde koltuk yıkattım sonuç çok başarılı,şimdi ben yakınlarıma tavsiye ediyorum,teşekkürler vizyon koltuk yıkama
"Sadettin bey koltuk ve yatak yıkama firması olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.İzmir ilinde sizlere hizmet vermek bizleri mutlu eder."
Editör Notu
selin ciftci (21/06/2015 16:29)
Konu : tesekkur
Mesaj : Daha once koltuklarimi yikayan firma koltuklarimi rezil etmisti.bu arkadaslar ciddi anlamda profesyonel ve durust çalışıyor. Cok tesekkurler.


"Selin hanım koltuk yıkama şirketi olarak izmir de bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.Her daim mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmeniz dileklerimizle."
Editör Notu
zeynep (04/04/2015 11:14)
Konu : teşekkür
Mesaj : Merhaba,
Dün sabah evimize gelerek iki kanepemizin temizlenmesi konusunda servis veren iki çalışanınızın son derece ilgiyle çalıştıklarını ve yardımlarından çok memnun kaldığımızı belirtmek isterim. Bizim kanepelerimizdeki lekelerin çıkmayacağı düşüncesiyle 'daha fazla uğraşmayın değmeyecek' dememize rağmen kendileri özveriyle tekrar tekrar deneyerek temizliklerini tamamladılar. Sonuç mükemmel. Kanepelerimiz tam olarak kuruduğunda inanamadık. Çok teşekkür ediyoruz. bundan sonra düzenli olarak koltukalrımızın temizliği konusunda sizlerle çalışmak isteriz. Firmanızı herkese tavsiye de edeceğim.
iyi çalışmalar dilerim.
"Sizleri mutlu edebildiysek vizyon koltuk yıkama olarak bizler teşekkür ederiz.İzmir ilinde koltuk ve yatak yıkama işlemi için her daim sizlere hizmet vermek isteriz."
Editör Notu
merve (30/03/2015 13:54)
Konu : koltuk yıkama
Mesaj : Bu firmayı şiddetle tavsiye ederim.Çok iyi iş çıkartıyorlar.
"Merve hanım koltuk yıkama firması olarak izmir ilinde bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler.Koltuklarınızı her daim mutlu ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle."
Editör Notu
 2